Oversize s.r.o.
SIZE IS MATTERS

Našou prioritou je spokojný zákazník
a preto dbáme na vysokú profesionalitu.

Medzinárodná doprava pod dohľadom profesionálov

Medzinárodná doprava si vyžaduje špecifický prístup. V oblasti prepravy nákladov na medzinárodnej úrovni máme dlhoročné skúsenosti. Presne vieme, ako postupovať. Vďaka tomu prebieha preprava pod našim dohľadom vždy bezpečne, plynulo a spoľahlivo. Zároveň, garantujeme vám vždy výhodné ceny a radi pre vás pripravíme približnú cenovú ponuku na mieru vašich požiadaviek a špecifikácií medzinárodnej prepravy.

Zabezpečujeme vnútroštátnu prepravu, prepravu v rámci európskeho spoločenstva a medzinárodnú cestnú prepravu. Práve pri medzinárodnej cestnej preprave je potrebné vopred vybaviť niekoľko dôležitých povolení, o ktoré sa postaráme za vás. Samozrejme, pri preprave mimo štartov Európskej únie sa postaráme aj o vybavenie potrebných colných záležitostí.

Medzinárodná doprava – rýchlo, výhodne a kvalitne

Charakteristickým znakom našej práce je kvalita a spoľahlivosť. Postaráme sa o zabezpečenie plynulej medzinárodnej dopravy s individuálnymi prístupom k vašim požiadavkám. Či už na kratšie vzdialenosti alebo na dlhšie trasy, našou prioritou je prepraviť náklad v čo najkratšom čase bez akýchkoľvek poškodení. Samozrejme, súčasťou medzinárodnej prepravy je aj poistenie nákladu v rámci nášho aktuálneho CRM poistenia.

Postaráme sa logistické aj bezpečnostné naplánovanie medzinárodnej dopravy vášho nákladu. Preprava zakaždým prebieha po cestných komunikáciách za použitia našej modernej techniky a špeciálnych prepravných vozidiel. To platí pri preprave v rámci Slovenska, aj pri medzinárodnej doprave do krajín v rámci Európskej únie aj do krajín mimo Európskej únie.

S nami si pri plánovaní medzinárodnej dopravy nemusíte robiť žiadne starosti navyše

Prepraviť váš náklad bezpečne a v čo najkratšom čase aj na dlhé vzdialenosti je pre nás dôležité tak, ako pre vás. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov. Preto najvhodnejší spôsob medzinárodnej dopravy vášho nákladu vopred dôkladne naplánujeme po logistickej aj bezpečnostnej stránke. Samozrejme, o všetkom vás budeme vopred informovať.

V prípade záujmu o využitie našich služieb medzinárodnej dopravy nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sme vám k dispozícií, pripravení poskytnúť vysokokvalitné služby. Nezabúdajte, že na nás sa môžete obrátiť v prípade záujmu o nákladnú dopravu aj nadrozmernú prepravu. Radi vám poskytneme bližšie informácie alebo vypracujeme približnú cenovú ponuku na mieru vami zvoleného typu prepravy. Stačí nás kontaktovať.